| AleDia a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Nu stiti cumva un program sau un sit in care pot sa modific filme, cum ar fi sa iau un film de pe net si apoi sa ma filmez pe mine si sa bag filmul pe calculator si apoi cu programul acela sa bag filmul cu mine in filmul acela de pe net. Exista astfel de programe.Sau sa fac sa iau un film si sa schim cuvintele in loc de ceau cum o zis in film eu sa schimb si sa zic ce faci. Exista va rog spuneti si va dau funda.

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Nu exista asa ceva la ce te referi tu e movie mk si altele. Dar asa ceva nu exista din cate stiu eu. Poate doar sa legi filmulete nu sa te pui in ele. confused

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Vrei sa spui program de editat subtitrari. Uite aici:
http://www.softpedia.com/......shop.shtml