| Daniela98dani a întrebat:

Buna TPU.Va rog ajutati-ma. Vreau sa ma ingras vreo 8-10 kg pana incepe scoala. Spuneti-mi va rog niste manacaruri care ingrasa sau ce pot manca ca sa ma ingras. Cel mai bun raspuns primeste Funda, iar celelalte vot.Va pup kiss

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Pt a te ingrasa. sugerez lipsa de efort. =). mesele normale +dulciuri intre mese + TV sau PC.cand ai ajuns la greutatea dorita iti reiei viata normala =p. si pentru a iti pastra greutatea mananci de 3 ori pe zi. normal. mergi prin oras, te plimbi, faci putin efort fizic =)

2 răspunsuri:
| Daniela98dani explică:

Pot manca biscuiti petit beure? ajuta la ingrasare?

| LeerieVonTeese a răspuns:

Eu m-am ingrasat rapid cu fast food big grin Mcdonald's si Pizza.si cind nu aveam ce face mincam ciocolate, chipsuri.big grin
acum nu stiuuu cum sa slabesc :l