| gina396 a întrebat:

va rog care ma ajuta cu niste probe pentru halloween?

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Te rog sa reformulezi intrebarea sau sa fii mai explicita.
probe pentru halloween la ce?

| antonutza10 a răspuns:

Pentru halloween poti pune urmatoarele probe:1.sa prezinte povestea personajului
2.proba de ras malefic
3.sa se infasoare in hartie igienica
4.intrebari de cultura generala...dar mai mult cu capcane gen:*Ce face baba cand sta la soare?(raspuns:se muta la umbra)*Pe ce fel de copac se aseaza cioara cand ploua?(pe un copac ud)*cate zile tine anul nou?(o zi)*de ce se trag clopotele?(de funie)*Mananci ciocolata(nu, tu raspunzi la aceasta intrebare
5.o proba de dansat(de ex. amandoi pe o matura, legati de piciorul colegului, cu un balon intre piciore fara sa il scape sau sparga, etc.)
6.sa ia un mar dintr-un bol de apa cu gura
7.sa manance lucruri scarboase dintr-o farfurie legati la ochi
8.sa alega un biletel dintr-un bol pe care sunt scise personaje fantastice (varcolac, vampr, fantoma, zana. pirat, etc.)si sa trebuiasca sa mimeze personajul respectiv
cam astea ar fi cateva dintr probe... daca tiau placut...astept funa:*