| gina396 a întrebat:

va rog care ma ajuta cu niste probe pentru halloween?big grin Clasa mea organizeaza anul acesta si ...va rog care ma ajuta?

1 răspuns:
| violetajustme a răspuns:

Foarte simplu! proba pentru cea mai urata prajitura pe care ai gustat-o. proba pentru cel mai frumos costum, pentru cel mai bun make-up, cea mai frumoasa vrajitoare.Probe cum ar fi "cel mai aratos dovleac! spor la sculptat, proba de dans, proba de actorie, cel mai bun rol ohoooo o gramada de variante