| Corina0901 a întrebat:

BUna TPU.va rog eu din suflet. ajutati-ma si pe mine. mi-a lasat cineva comm la o fotografie la hi5.si e **** comm-ul si vreau sa-l sterg si nu merge. apas pe sterge si nu se sterge.am intrat si am iesit.tot nu s-a sters.am dat si la gestionare fotografii...si tot nu merge sa-l sterg...va rog ajutati-ma.help me.plsz.multumesc. fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| AngiiiBlake a răspuns:

Foloseste Internet Explorer sau Mozilla Firefox. Pe Google Chrome merge mai greu.

1 răspuns:
| Corina0901 explică:

Pai eu Google chrome.amcrying