| girlsweetgirl a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati. Ma duc la o zi de nastere la verisoara mea care implineste 4 ani si nu am idei ce sa-i cumpar de ziua ei (haine are, jucarii are) ce idei imi dati va rog mult sa ma ajutati?

7 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

O bratara sau ceva ce ii place

| arina30 a răspuns:

Ceva o bijuterie care sa o aiba permanent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O hăinuţă frumoasă ceva, o brăţărică ceva, nu am idei.
Te pup!

| lorennnna a răspuns:

O rama cu poza ei si un lantic de argint dragut si dulce puppy dog eyes

| mona a răspuns:

Daca are haine si jucarii atunci ii poti da bani[ii ea mama ei ceva]

| Privacy a răspuns:

O prajitura roz sau cu hello kitty, sau stiu eu ce-i mai place.