| Ionut17 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o parere.
Sunt in clasa a 8a si la anul' o sa dau admiterea la liceu.Inca nu sunt hotarat ce sa aleg: Colegiul National Banatean(CNB) sau C. D. Loga (ambele din Timisoara)? Vreau sa merg pe filologie pentru ca deja vorbesc engleza si franceza si sper ca o sa pot sa incep germana. Va rog din suflet sa ma ajutati!

Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| fello18 a răspuns:

CNB din doua motive big grin, sunt profi faini am auzit, e mai usor si... uite extra happy SUNT MAI MULTE FETE =)
Pe cand la Loga cica e mai stresant si trebuie pusa burta pe carte.

Acum nu doar asta conteaza, este alegerea ta, vorbeste cu parintii, vezi unde merg ceilalti colegi ai tai, poate ai prieteni prin aceste 2 licee, si altele. informeazate putin si da`ti cu parerea tongue

Chears.

1 răspuns:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Si eu sunt in a 8-ahappy
In locul tau as alege Colegiul Natzional Banatean, cica e mai bun, nu sunt din timishoara dar am auzit de la prieteni.happy
Mult noroc:*