| AFC a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o problema legata de o fata.

O cunosc de o luna, imi cam place de ea, dar nu stiu exact daca si invers.

Am iesit intr-o seara mai multi colegi..cand am mers acasa am condus-o eu, am ras, am glumit etc, ajung la ea o pup pe obraji si ii cer nr de tel, mi-l da. Tot vb cu ea si o invit in oras, zice ca trrbuie sa se trezeasca nu stiu unde si nu poate..bine.

Suntem colegi si ne vedem zilnic, se mai tot uita pe furis la mine, ii zambeac, imi zambeste.

Mai vb cu ea si o invit din nou, zice ca poatr dar eu ii zic ca pot iesi dar oleaca mai tarziu cam pe la 11-12 noaptea ca am ceva de treaba. Se face ora 11 si ii zic daca mai iesim si ea zice a e prea tarziu. Nu-i nimic!

Urmatoarea zi ma vad cu ea vb, chestii. In cealalta zi gata mu mai vb deloc cu mine, ma ignora. Trece cateva zile si ii scriu ca dc ma ignora si ea imi zice ca eu o ignor. Poate ea a avut impresia ca am ignorat-o intr-o zi dar eram grabit si n-am observat-o. Ca cam de atunci a inceput treaba cu ignoratul.

CE sa ma fac cu ea?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Sa o ignori si tu nu trebuie sa fi un milog uite asa ea se joaca cu tine, un barbat nu e milogul nimanui ma intelegti? fata se joaca cu tine