| PerlaNeagra a întrebat:

TPU! Va rog sa ma ajutati! Stiti cum pot sa fac sa imi apara in descriere la profil la hi5 o poza cu mine? Am vazut la cineva un efect ca pozele cadeau si daca dadeai click pe ele, iti aparea poza cu toate comentariile si cu descrierea ei.As dori acelasi efect, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Đεηisα a răspuns:

Pai eu cred ca tu vorbesti despre slide.:)
http://www.slide.com/
Aici iti creezi propriul slide exact asa cum vrei tu. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| Alex_8953 a răspuns:

Salut perla neagra! Intrii in setarile hi5-ului tau si bagi link-ul de la poza ta(pe care o doresti) in rubricile despre mine, ce gen de muzica asculti etc. Sau daca nu merge asa intrii pe "modificare aspect" si sus in coltul din stanga iti apare "creeare cont"!