| Bibuxx a întrebat:

Va rog sa'mi raspundeti : mi-am facut in id nou am dat add la cateva id-uri si dupa nu a mai mers, imi intra toti in adres book chiar daca ii bag eu, sau ma baga ei. Ce sa fac sau in cat timp isi revine? Sia as mai avea o rugaminte dati'mi si mie link-ul de download messenger 11 dar nu ala aa 11.5 ci ala simplu Fundita, ajutati-, a va rog dai fundita

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asteapta! Pe ID-uri noi nu poti sa adaugi mai mult de 4-6 prieteni pe zi! tocmai pentru a prevenii bootersii (distrugatoare de YM). In fiecare zi adaugi cate putin, doar asa merge!
INSTALARE Yahoo Messenger v 11 [18, 2 Mb] OFFLINE - http://xh.yimg.com/gj/msgr/11/client/ymsgr1100_2014_es.exe

Bafta!

1 răspuns:
| Bibuxx explică:

Buna,as vrea sa ma ajuti cu inca ceva, multumesc si pentru atat dar da add la id :bibi_bonyta38 te rog