| Heidi93yzzy a întrebat:

Va rog sa nu fiti rautaciosi cu mine dar...
Recent am cunoscut un baiat(prieten cu un amic de al meu) el ma placea dar eu nu asa ca i-am zis ca am prieten si ca el oricum nu ar avea sanse.De atunci de cand i-am zis, nu ma mai sunat, nici pe mess nu am mai vorbit...
Ma simt prost si totusi imi placea sa se tina dupa mine...
Ce sa fac sa ma impac cu el sau mai bine sa-l las in pace?
Multumesc:*!

1 răspuns:
| eleena a răspuns:

Mda, asa suntem noi fetele, nu stim sa apreciem ce avem langa noi.
Incearca sa-i spui direct, sau daca nu pune pe altcineva sa-i spuna ca te-ai despartit de prietenul tau, asta asa sa nu pari o mincinoasa, daca merge bine, daca nu, am alta idee. blushing
Imbracate bine, aranjeaza-ti parul, macheaza-te, daca vrei, doar cu rimel si un luci de buze, dar nu e necesar, sa pari mai naturala, sau chiar deloc, si da-te la el.blushing
Daca ai incercat si astea si ideile tale si tot nu merge, desi cred ca inca te place, NEXT! big grin
Bafta, sigur vei avea nevoie! >:d