| FataCuBuff a întrebat:

Buna TPU varsatorul care e nascut pe 18 februarie e destept foarte destept sau prost cinee imi zice funda si vote cel Mai buj raspuNs

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Ha?

| Chαяtreux a răspuns:

Nu are legatura inteligenta cu data nasterii.

Răspuns utilizator avertizat
| Chαяtreux a răspuns (pentru FataCuBuff):

Adica nu conteaza cand te-ai nascut. Poti fi destept sau prost. Depinde doar de tine

Răspuns utilizator avertizat
| Chαяtreux a răspuns (pentru FataCuBuff):

Pai depinde de tine cat de mult iti doresti sa fii desteapta, si cum 'alimentezi' aceasta dorinta. Presupun ca esti destul de mica (dupa cum te exprimi), si este un lucru bun ca iti doresti sa fii un om inteligent. Desteapta devii doar invatand. Invata ce iti da la scoala, fa-ti temele. Totul va veni de la sine

Răspuns utilizator avertizat