| BruNnEtTe a întrebat:

vb cu un baiat mai mare ca mine cu 5 ani si imi este rusine sa kiss cu el dar imi este frica sa nu gresesc cu ceva e prima oara si nu stiu ce sa fc sunt cam rusinoasa si imi e cam frica si rusine de el ca sa fc! funda

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Asta imi aminteste de fosta mea (...)
Sincer numai ma bag cu fete mai mici ca mine cu 5 ani nici sa ma omori
Nu se merita. am avut numai de suferit.

| iJustWannaDance a răspuns:

Iti dau si eu un mic sfat:

incearca sa te uiti la filmulete pe youtube :
http://www.youtube.com/watch?v=DKGVgxEfH8s

Mai apoi, fa exerseaza dupa cum iti spune acolo.
Poate iti mai capeti si tu increderea de sine.

Succes!

| deutsadeea a răspuns:

Am fost pusa si eu in situatia asta acum 2 saptamani aprox...prima data cand ne-am intalnit a venit la mine si a inceput sa ma sarute dar eu pentru ca nu stiam si pentru ca imi era frica l-am luat in brate si i-am spus ca vr sa ii sp ceva(adica am evitat)si tot a incercat si a incercat pana cand m-am lasat si eu dusa de val si a fost amasing! asa ca nu iti fie frica sau rusine nu conteaza varsta conteaza sa simti ceea ce faci...ai incredere in tine si o sa vezi ca nu o sa fie asa rau cum probabil crezi uh.baftaaaaaaaa!:*:*:*