| melyyy a întrebat:

vi s-a intamplat vreodata sa aveti un blocaj, sa nu mai puteti invata? de ex eu nu mai pot retine nimic de ceva timpsad imi e foarte greu sa mai memorez si am probleme din aceasta cauza la istorie geo si biosad

plz un sfat :X

Răspuns Câştigător
| PurpleButterfly12 a răspuns:

Poti lua niste pastile(lecitina). Sau altceva dar ar fi mai bine sa faci un consult medical si doctorul iti poate spune mai bine ce trebuie sa faci in privinta asta! MULT SUCCES LA INVATAT!

1 răspuns:
| Dariana a răspuns:

Trec prin acelasi moment, mi. a disparut toata ambitia, parca mereu sunt obosita si fara chef, mai bine prefer sa stau in pat si sa ma gandesc la chestii banale. Un sfar ar fi sa te odihnesti, pentru a avea gandurile in ordine, sa nu pierzi timpul aiurea si atunci cand inveti sa nu. ti stea gadul la altceva ci numai la lectie.Toate acestea pot fi facute cu putina ambitiehappySper sa. ti revii si sa inveti! O seara placuta!:*