| Marius2011 a întrebat:

Buna TPU vin si eu cu o intrebare despre stilu-l parului eu imi fac parul-l in sus un fel de tepi doar ca nu folosesc gel/foxativ il ud cu si apoi frec cu prosopu imi sta sus ma rog. chestia e ca as vrea sa incerc alte "freze" ca sa zic asa alte tunsori mai ales ca,cand imi creste parul nu mai pot sal ridic doar cu apa.folosesc si gel daca e chiar nevoie.deci pe scurt ce tunsori mi-ati recomanda. sunt glumet. dragut.(asta am auzit dp la fete laughing )ce tunsoare s-ar potrivi cu,caracterul meu ...

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Tunde-te o data la 1-2 luni daca iti creste repede parul. Eu am colegi in clasa care au niste coafuri misto, dar ciudate sincera sa fiu.
Uite aici modele; sper sa iti placa ceva:) http://www.lyla.ro/......rticol.php