| AndreeaDAADA a întrebat:

Vine valentine's day si nu stiu ce sa-i iau prietenului meu? El este in clasa a 9-a nu vreau sa fie banal dar nici foarte scump ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd audio ar fi o idee ? :) Sunt la oferta pe rochiisexy !

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

O idee http://www.x-url.com/gjh :D

| Romanian a răspuns:

Nu stiu ce cadou sa-i faci prietenului tau(intraba o ghicitioare in stele), insa stiu ce cadou sa faci poporului roman(si nu numai), culturii traditionale(singura viabila si adevarata pe aceste pamanturi) si mai ales demnitatii tale de fiinta umana:abandoneaza prostiile astea de sarbatori vestice.Aceste sarbatori sunt ale lor, si nu ale noastre.Acest sfant este al lor,si nu al nostru. Daca vrei sa fii si tu ca toate celelalte "pitzi" la moda,atunci sarbatoreste. Daca vrei sa te ridici deasupra conditiei tale intelectuale,respinge aceasta sarbatoare(care,repet,nu ne priveste in absolut nici o privinta!)Oricum,ar trebuisa sarbatoresti un sfant,prin rugaciuni la biserica, si nu sa faci cadouri, ca de mos craciun.Aceasta este adevarata sarbatoarea, a Sf. Valentin.SARBATOARE CRESTINA, SI NU CADOURI PENTRU AMOREZATI!

| babypowder87 a răspuns:

Hello, de ce nu incerci sa tii cont si de zodia in care s-a nascut? uite aici cateva sfaturi, cred ca iti vor fi utile:) http://horoscop.ele.ro/......13179.html