| valentinamarinamary a întrebat:

BUNA TPU! Voi ati facut vreodata o nebunie ca sa atrageti atentia ..la scoala sau ..ma rog...adica tip lesin,ect!? Si daca da, cum ati facut?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu...a incercat cineva din clasa ta?

| MissAvocado a răspuns:

Nu. Asta e o treaba pentru attention whores nu pentru mine.

| valentinamarinamary explică:

Mie mi-a trecut prin cap lesinu.dar nu stiu cum saa fac sa lesin dar nu vreau sa imi fac rau, si sa ma prefac nu vreau pentru ca nu vreau sa fiu descoperita si sa ma fac de ras!

| imitatiedeom a răspuns:

Ai putea sa iti iei un tricou cu un imprimeu text. Iar textul sa fie: Cu acest tricou atrag atentia... laughing

| imitatiedeom a răspuns:

Simplu si original happy, funda?

| valentinamarinamary explică (pentru imitatiedeom):

Era un mod de a spune ca nu e buna ideia!laughingscuzebig grin

| imitatiedeom a răspuns:

Atunci sinucidete, sigur va atrage atentia laughing

| Foreveraloone a răspuns:

Mi-am schimbat pentru o zi coafura si la inceput toti se uitau la mine mirati si aproape ca nu le venea sa creadalaughing.Si nu numai colegii de clasa, ci si amicii de prin celelalte clase.A fost interesant, dar parca ma simteam ciudat ca atatia ochi erau atintiti asupra mea. Tipat sau lesin mi se par niste tampenii chiar daca mi-au trecut si mie prin cap sa fac o gluma si sa ma prefac lesinatlaughing.