| andreeaRaluuka a întrebat:

Voi ce mai faceti pe calculator? Ma cam plictisesc si nu stiu ce sa ma joc.
Funda; x

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
-citesc glume si bancuri pe internet,
-ma uit pe you tube la filmulete comice sau la seriale( garcea, mr. bean, naomi, in puii mei, etc.)
-citesc despre diverse lucruri: animale, personalitati, scoala, etc.
-ma uit la filme
-ascult muzica
-ma uit la cataloagele lunare online de la Ladys' si Avon
-stau pe facebook
. cam asta happy.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit la un serial/film online, jocurile ma dispera

| SimonaQs a răspuns:

Fa-ti cont pe remi online.ro si ai acolo mai multe jocuri laughing)

| Nibichan a răspuns:

Ma uit la doza de has ori la roboti, la smosh, la clipuri amuzante pe tube, ma uit la idioti care se lovesc (tot pe tube) si asta ma face sa ma simt bine in pielea mea sau caut un joc pe agame happy