| Adina32 a întrebat:

voi ce parere aveti atata timp cat esti intr-o relatie cu un baiat iar cand tu vrei sa atragi atentia la un lucru sau sa-i faci vreo observatie el te injura desi u iai atras atentia de mai multe ori sa nu o mai faca mai merita iertat?sad.un baiat care injura pe prietena lui o data sau de mai multe ori se mai schimba?sad voi ce parere aveti? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ala nu poate fi numit prieten, da-l in dragostea ta ca baieti sunt destui, daca s-a deprins cu asemenea vicii nu ai sa-l vezi schimndu-se in bine, poate in rau da

5 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

E un porc, un baiat nu trebuie sa injure o fata! ei sunt mai tari dar macar sa fie domni, daca te vei casatori cu el ce se va intampla? daca ii atragi atentia la ceva te va bate de o sa fi cu un ochi umflat? eu zic sa te desparti de el!

| Anda02 a răspuns:

Da-i papucii...winking

| perladunarii a răspuns:

Dai liber! Nu exista, e un jeg mic! Cum sa te injure!

| kagome17 a răspuns:

Parerea mea este ca nu te merita asa ca e mai bine sa va despartiti. vei gasi tu alt baiat care sa se comporte frumos cu tine si sa te respecte

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Pai tu ce crezi? O data, de doua ori dar nici sa-si faca un obicei din asta.
Daca tu i-ai permies si n-ai luat initiativa, evident ca te-a vazut slaba de inger.
Si da, poate sa se schimbe.
Poate sa constientize singur ca a gresit si sa aiba bunul simt sa-si ceara scuze.
Vorbim de iertat? Asta e o decizie care trebuie sa-i apartina doar persoanei in cauze, nu decid alti pentru ea.
E ca si cum mi-ar place ca animal de companie un caine si as veni aici si as intreba ceva de genu:Ce sa-mi iau ca animal de companine? Caine sau pisica?
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.
O seara placuta!