| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*
voi ce parere aveti despre mine?
adica. cum arat? urata, frumoasa... etc :)) sunt curioasa :)))

https://www.facebook.com/....../photo.php

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De ce conteaza parerea noastra? A ta conteaza. Daca esti urata, sau frumoasa, conteaza? buna la suflet sa fi.
Si nu pot sa vad poza, doar prietenii tai o pot vedea, dar o vad pe cea de la TPU si mi se pare ca esti chiar frumoasa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
Acest conţinut este indisponibil momentan...si pana la urma, nu cred ca te vei ghida dupa parerile nimanui..fii naturala..nu poti sa fii pe placul tuturor.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti etraordinară, dar nu putem vedea poza, este aceeasi cu cea de la TPU?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze extraordinară

| BlackVeil a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cand ai o greseala, trebuie doar sa dai la "raspunsurile mele" si sa editezi raspunsul cu pricina.

Răspuns utilizator avertizat
| Ąήυţằ a răspuns:

Fiecare este frumos in felul lui.
Si cu siguranta si tu ai ceva special in tine care te face unica.
Pup, draguta kiss.

| evakara a răspuns:

Nu se poate accesa link-ul

| DUNHIL a răspuns:

Dupa parereaamea arati chiar foarte bine.tongue