| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum scapati de parul de la subrat? Eu mi-l rad cu bic-ul, numai ca se extinde si tot se vede... O colega de a mea si-a luat cu aparatul, dar i-a lasat urme si a sangerat putin. Am auzit ca crema depilatoare lasa urme...Nu stiu cum sa procedez. Cateva sfaturi, va rog! Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| PysycutaVyselorTale a răspuns:

Ai auzit prost... crema depilatoare nu lasa absolut deloc urmewinking este chiar foarte buna daca esti sensibila la ceara sau epilatorwinking foloseste crema cu incredere