| denysuk25 a întrebat:

Voi merge la mare la inceputul lunii septembrie. As vrea sa mai slabesc putin pana atunci. Nu ma deranjeaza burta cat ma deranjeaza picioarele. Le am groase ( ma refer la bulane). As vrea o dieta eficinta si destul de rapida. Nu as vrea o dieta foarte complicata. As vrea una mai lejera tinand cont ca am si 12 ani.

2 răspunsuri:
| Madalina99_9396 a răspuns:

CEl mai bine e sa mananci multe fructe si legume si sa bei apa. Fara niciun suc sau ceva dulce! Poti bea un suc natural facut in casa. Ar trebui sa mai faci sport in fiecare zi minim 30 de minute!

| DevilishAkin a răspuns:

Poti incerca un sport, Sa te plimbi cu rolele, Sau sa alergi, Daca nu faci multa miscare nu vei slabi in zona dorita, Succes incontinuare!