| darkgirl58 a întrebat:

Vor aparea cartile din The Secret Circle la revista Bravo si Bravo Girl?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| elenis85 a răspuns:

Asta nu stiu nici macar cei care lucreaza acolo pentru ca se hotarasc in momentul in care vad ce oferta au mai buna la pret in loc de ce se cumpara si ce se cauta. ai putea totusi sa intrii pe site la ei si sa i intrebi pe ei sau sa le dai ideea asta sale bage. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie,daca se vor hotari ca le vor publica, sigur va aparea stirea pe site-ul lor, www.bravonet.ro.Deocamdata publica,, Jurnalele vampirilor,,.