| PustoaicacuochiiCaprui a întrebat:

Vreau ai eu statusuri de trecut. Gen : Nu`mi mai pasa de trecut!

Funda!

Răspuns Câştigător
| Oanaa_7955 a răspuns:

În trecut toate au dispărut, o luăm de la.nceput și mergem înainte.

Ce am fost cândva, astăzi nu mai sunt, dar ce sunt azi îmi pare rău că nu am fost mereu.

Si-ai vazut cine ti-e aproape. Acum, nu te mai uita in spate; ei au ramas undeva intr-un colt din inima ta! Lasa-i acolo unde sunt, pentru ca nimeni nu se mai intoarce in trecut!

Trec anii si toate clipele frumoase mor. Unde-i copilaria mea coa*e? Ca mi-e dor!

Prietenia dintre noi aş vrea ca să nu dispară. Căci e un paradis frumos al anilor de şcoală.

Ne vei gasi intr-o poza de mult uitata si vei spune : "Asa a fost odata…"!

Te uiti la ultima poza, zambesti si strangi din dinti. Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti.

Nu te grabi sa arunci tot ce iubeai odata.

A fost odata, si poate o sa mai fie.

♥Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi.

Hei Tu happy`. Aminteste`ti Clipelee bune. Aminteste`ti de mine asa Cum mai Cunoscut oh go on. Tine minte dragosteaa Ce ne-a salvat mult. happy.