| madalinutzamada a întrebat:

Buna,TPU! :* Vreau niste statusuri cu injuraturi, sau despre Tigari, Prieteni falsi... Va rog, am mare nevoie! FUNDA!:**

5 răspunsuri:
| madalinutzamada explică:

Ce aveti toti cu mine?! laughing) Serios, doar am cerut niste statusuri...@ZeroLemons nu, nu pentru a vedea toti cat sunt de dura, in niciun caz! Doar am mai observat pe net astfel de status`uri din diferite mel si mi-au placut. De ce ma tot criticati atat?laughing

| Lightning1997 a răspuns:

Pe TPU nu este permis limbajul obscen, cine iti va da risca suspendarea contului.

| Hash001 a răspuns:

De ce s-o criticam? asa e ea asta este. Nici eu nu sunt de acord dar mai bine ma abtin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca daca te cobori la mintea cuiva ai tendinta de ai urma apucaturile si a te asemana in caracter, tu asta vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e asa greu sa arunci injuraturile tale la status sa vada toti cat esti tu de dura?