| XxXandr33aXxX a întrebat:

Buna TPU vreau niste statusuri putin mai ciudatehappy.
Despre nebunie, frica, chestii deaste de exemplu:Nu sunt nebuna, decat ma folosesc de nebunie in fiecare minut sau ceva de genul.
Multumesc!kiss
Funda cele mai frumoase.

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna, vocile din cap insa imi spun ca nu este adevarat chatterbox

Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!

O gãinã avea 2 picioare in special stângul...

Cine rade la urma inseamna ca nu a inteles gluma laughing

Toata lumea are nevoie sa creada in ceva. Eu cred ca voi mai bea o bere!

Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! oh go on

Sufar de sindromul ladp/nft" (nu cred ca ati vrea sa stiti ce inseamna, eu am aflat si m-a pufnit rasul)

Plecat sa fac planuritongue

Mam educat singura intr-o lume dura
si am vocabularul necesar sa va*** in gura

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine!

Privirea mea nu sparge gheata, dar pe tine te face bucati love struck

Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`!

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Poate te intereseaza si
http://www.facebook.com/pages/Love-is-the-answer/249648155091690
Poate chiar o sa iti placa ( atat pozele, statusurile, si nu in ultimul rand povestea)

O zi buna! :* >:D

| WhatMeanLove a răspuns:

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
De la un timp vad iepuri peste tot, e normal oare?

Fenomenala, deloc banala; dementiala, chiar fatala! Originala si senzuala... Ce, nu crezi ca sunt reala
?
Am fite de top model, fata de firma Chanel. Versace m-a ridicat, D&G m-a ajutat, Nike mi-a spus adevarat ca nu sunt un om ratat. Eu cu Puma ma mandresc, dupa Christian Dior ma topesc.

Cele mai multe minciuni se spun inainte de alegeri, in timpul sexului si dupa pescuit!

Sunt barbati care se cred copaci, fiecare an inseamna alt inel.

Pumnul: partea de vorbire care iti muta maxilarul.

Nu cred in tine, nu cred in mine, nu cred in nimic, dar lumea ma crede pe mine.

Mi-e frica sa iubesc, poate voi suferii, mi-e frica sa rad, poate maine voi plange, mi-e frica de multe, fiindca tu esti curajul meu, si nu esti aici.

| iubaretulcata a răspuns:

Imi place nebunia...andra