| dayanablackk a întrebat:

Vreau parerea voastra.Cineva ma iubeste, tine la mine dar imi spune ca vrea sa fim doar amici pentru ca nu vrea sa ma piarda. Mie imi suna a vrajeala, si tipu e golan din asta, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Raluka111 a răspuns:

PooiI...Parerea mea este aceeasi ca a tha adica eu cred ca este vrajeala si daca chiar te iubeste si tine la tine ar trebui sa te intrebe daca vrei sa fii cu el impreuna nu sa fiti amici. nu stiu acum ceea ce vrei tu asta e parera mea si sper ca te'am ajutat macar putin

2 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Daca ar tine la tine nu ti-ar spune ca vrea sa fiti amici numai sa nu te piarda.cu siguranta lui ii place alta fata dar nu vrea sa-ti spuna din motivul ca si tie iti place de el si n u vrea sa te fac sa te simti prost happy te sfatuiesc sa ramaneti amici, pentru ca daca insisti ca vrei sa fiti impreuna ar putea disparea si aceasta prieteniewinking bfta :*

| brunetteee a răspuns:

Mai sa stii ca am intalnit si eu cazuri din astea. adica aveam 2 prieteni ( fata si baiat ) care se placeau ei asa, dar nu au vrut sa fie impreuna tot din aceasta cauza ca erau de f. mult timp prieteni buni si nu au vrut sa isi strice prietenia.
bine ei erau decat in faza in care se placeau nu iubeau :d
cred ca daca intr-adevar chiar te-ar iubii baiatul asta ( asa cum zice el) ar accepta sa fiti impreuna si nu doar amici.
asa ca eu una nu cred k te iubeste... poate doar te place