| Andrada27LOVE a întrebat:

Vreau sa aud niste impresii de la concertul Lady Gaga Din Bucuresti! happy Cele mai multe si mai cool, primesc FUNDAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost foarte original cu siguranta...
Mi-a placut in special cum a schimbat tinuta dupa fiecare cantec happy
De asemenea este poate singurul artist in viata ale carui concerte au o semnificatie.
Am fost surprins sa aud Princess D.I.E. un cantec de pe viitorul ei album ARTPOP.
Tinutele ei au fost foarte reusite si a cantat foarte bine live(pacat ca i s-a facut rau si a trebuit sa finalizeze cu playback).
M-au cam deranjat, in schimb, ceilalti spectatori care au vorbit cam mult...mult prea mult!
In fine, a fost un concert foarte bun si sper ca o sa mai vina Gaga in Romania!happy
Tie cum ti s-a parut?

| Andrada27LOVE explică (pentru anonim_4396):

Din pacate, eu nu am fost la concert sad

1 răspuns: