| MaryLaury a întrebat:

vreau sa fac o pagina, ceva legat de scoala, despre noi elevii tineri, despre viata noastra etc., si m-am gandit la 3 variante : a)Liceul&Facultatea-cei mai frumosi ani. b)Viata de Liceu&Facultate, c) Viata de scoala, va rog sa-mi spuneti care varianta sa pun, sau poate aveti si voi idei mai bune... scriet-mi. dau funda

Răspuns Câştigător
| oanastaroana a răspuns:

Varianta b) sau Ani de scoala

3 răspunsuri:
| ucatati a răspuns:

Pagini desprinse din viața liceenilor și studenților thinking

| system32 a răspuns:

Cred ca cel mai bun nume pentru pagina ta este a)

| Colban_Anamaria_1997 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fie viata de scoala pentru fiecare elev are multe intamplari ciudate dar in acelasi timp si placute eu mi-am dat doar parerea tu faci ce dorestiwinking Succes!