| Ramonariu03 a întrebat:

Buna,TPU! Vreau sa fac un cadou unui baiat, care implineste 18 ani dar nu suntem impreuna suntem foarte foarte buni prieteni si ma place si il plac doar ca nu putem fi impreuna din niste motive, ma rog si nustiu ce sa-i cumpar. M.am gandit ca ar fi fain o bratara cu o inscriptie gen de pe site-ul asta http://www.kerigma.ro/cadouri.php?detalii=80648 dar numai sunt si poate ma ajutati voi. Unde as putea gasi bratari in genul asta? Si sa scrie ceva dragut... ca as vrea sa.i cumpar si lui dar sa am si eu una..adica sa se completeze. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| MaslinutaAmara a răspuns:

De ce nu mergi la o imprimerie prin oras si ii faci un tricou cu acelasi text? Pe de alta parte, acolo tu alegi front-ul, culoarea si il faci exact cu iti doresti.happy