| Florii_2470 a întrebat:

Vreau sa fac un videoclip cu prietena mea cea mai buna prin care sa imi cer scuze.ca acum suntem certatestraight face, si as vrea sa imi sugerati o melodie de prietenie si niste mesaje scurte.va rog mult.

1 răspuns:
| Lavinia218 a răspuns:

Adda - Prietenie adevarata

"each day i meet someone new, the world its full of people its true, yet no one equals a friend like you" ( in fiecare zi cunosc pe cineva now, lumea este plina de oameni este adevarat, insa nimeni nu poate inlocuii o prietena ca tine)