| GlamorousGirl111 a întrebat:

Vreau sa fiu cu un baiat care are prietena, dar am vorbit cu el si a zis ca daca ii arat cat de mult il vreau renunta la ea.Cum fac asta? Ce gesturi dragute sa fac?

2 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Asta e un soi de santaj sentimental. Si de fapt el ce vrea? E incorect si fata de fata aia. O vrea pe ea sau nu? O da la schimb asa de repede?
E un neserios, la fel va face si cu tine.

| aLex22andra a răspuns:

Buna!
Irena97 are dreptate!
Chiar este un tip neserios, sunt toate șansele sa facă așa si cu tine si presupun ca nu vrei asta așa ca nu fi naiva si ignora-l de acum, după cum a pus problema e clar ca nu urmărește nimic de la relații deocamdată, nu are rost sa ajungi pe urma sa suferi tu pentru o greșeală din asta!winking