| mihaicelsfant a întrebat:

vreau sa imi fac dreduri si sunt baiat. ce parere aveti despre ele? app sunt brunet. le vopsec maro

5 răspunsuri:
| AlexSandu17 a răspuns:

Mie sincer intotdeauna mi-au placut. Fa-ti, nu pierzi nimic laughing
Nu toti agreeaza persoanele cu dreduri si au senzatia ca nu se spala si alte lucruri ciudate, dar nu conteaza ce cred ceilalti. Fa-ti, pana la urma e corpul tau.

| mihaicelsfant explică (pentru AlexSandu17):

O sa imi faclaughing si ma vopsesc marobig grin ce zici?

| AlexSandu17 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Ai putea face si asta, de ce nu? laughing

| mihaicelsfant explică (pentru AlexSandu17):

Doar o viata avemlaughing. stiu ca o sa ma critice multi dar nha.

| AlexSandu17 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Problema lor pana la urma, tu faci ce-ti place si asta e mai important decat ce cred ei happy