| Δ a întrebat:

Vreau sa imi fac un room pe imvu si nu stiu ce nume sa ii dau...Cel mai bun raspuns primeste funditawinking puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Irinami21 a răspuns:

Si eu joc imvu. daca vrei da add la qpStiicsu happy. Room'ul meu se numeste Trrranquilaa laughing Alte nume thinking Life is life, Pandapisicornpuppy dog eyes, [Romania pentru copii] happy, Suntem Adolescenti Frate!, Asdcvdfdsa

| Δ explică (pentru Irinami21):

Okke ...Mersii :3

| Irinami21 a răspuns (pentru Δ):

Cum te numesti pe imvu? Scuze, dar am multe cereri de prietenie si nu stiu care si cum laughing

| Δ explică (pentru Irinami21):

X3Duda laughing

5 răspunsuri:
| Elena2222 a răspuns:

Incadescence Room

| Anghel_Cătă_1996 a răspuns:

Visilitate