| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.vreau sa imi fac un site,dar nu stiu despre ce. dati-mi cateva idei va rog, fara raspunsuri la misto gen site de matrimoniale sau ceva de genu. vreau un site bun, serios si frumos dar nu stiu despre ce.

4 răspunsuri:
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna. Poti face un site despre cum sa se compoarte Adolescentii sau cum sa te descurci in anumite momente etc.

| Brotacelul a răspuns:

Despre ce ti-ar place tie sa citesti pe un site;)
Ca si platforma, iti recomand www.ucoz.ro - e fain ca poti sa-ti faci si site si blog si forum... in cazul in care nu te poti decide;))

| jupinu2011 a răspuns:

Incearca unul de sanatate sau de culturism,, de dragoste,, de sex,,,, de carti

| Mmarra a răspuns:

Un site de retete