| AshtraysAndHeartbreaks a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa imi pun pe hi5 la profil un filmulet pe youtube...cu msa fac?thinking

[funda]

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Paihappy sub melodia de pe youtube e o casuta unde scrie "embed code" sau ceva de genu`, apesi pe ea si iti apare un cod, dai copy-paste pe acel cod si il pui pe hi5 la ce rubrica doresti. Si gatabig grin... sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Buna! simplu.cauti filmul dorit pe youtoube, si sub el scrie ce gen "Embed", dai click, iti alegi fondul si marimea, copiezi codul, dai "paste" la tine in profil si gata!
sper ca te am ajutat!

| R_9329 a răspuns:

Iti faci cont pe mixpod happy.