| Anonima177 a întrebat:

Bună TPU! Vreau să îmi spuneți dacă aceste bănuieli sunt adevărate)))
Deci,un băiat de la mine din școală,oriunde îl văd se tot uită lung da lung la mine și nu-și ia ochii,o dată m-am uitat la el și el la mine, mi-am luat privirea și m-am uitat în altă parte și pe când mă uit la el,se uită la mine :::,de exemplu la biserică când vine și el se pune lângă mine dar nu discutăm absolut nimic,dar ne avem pe rețelele de socializare,și când este în prezența mea aparent își schimbă comportamentul, râde cu prietenii lui,se dă mare într-un fel... și o dată deschide ușa de la clasă și mă arată pe mine unui coleg de al lui, după aceea am ieșit afară și era în spatele meu și iar a arătat cu degetul după mine, oare îi place de mine? Răspunsuri sincere, vă rog!

Răspuns Câştigător
| Devoratorul a răspuns:

Te-o plăcea, dar sincer să zic nu îi înțeleg logica. Are curaj să se pună aproape dar nu are curaj să zică nimic?
Și încă o chestie cum "un băiat adevărat" să arate cu degetul fata de care îi place, nu știu ce clasă sunteți dar eu intra 9-a sunt mai manierat, galant, cum să arăți cu degetu?!?!

| Anonima177 explică (pentru Devoratorul):

Clasa 8... niciodată nu am discutat nimiccc

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai probabil te gulu guluwinking

| VoidEternal a răspuns:

Te place cu siguranță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place cred eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un băiat care te place sau te simpatizează dar nu știe cum sa îți spună! Unii băieți nu pot sa își exprime sentimentele! Da-i timp! Încearcă sa para superficial pentru ca probabil așa i-au spus amicii lui ca poate atrage o fata!