| beiibiiy a întrebat:

Buna TPU.:*. vreau sa ma ajutati sh pe mine. vreau sa iau niste lectii d dans. dar vreau dansuri de strada sau breakdance.si nu stiu unde.eu sunt din slobozia, ialomita. ori aici ori mai departe. dar chiar vreau sa iau lectii.sunt innebunita.si cum as putea sa ma inscriu...va roglove struckdau fundita:*

4 răspunsuri:
| purpleice a răspuns:

Pai poti invata si singura, dar mai bine te duci la o scoala.cauti pe google cursuri de streetdance ialomita si sigur o sa gasesti.nu stiu scoli de dans din ialomita pentru ca sunt din bucuresti. daca erai de aici te as fi putut ajuta.

| aura_1762 a răspuns:

Da albey are dreptate mai bine cauti pe net sau pe youtube eu nu sunt din ialomita sau slobozia ci din tg-jiu la noi e un loc unde poti lua lectii dar mai bine inveti singura bafta fundita@ plz

| beiibiiy explică:

Imi puteti da linkul? eu am gasit ctv dar sunt grele pentru inceput.multumesc:*:*

| Albey a răspuns:

Urmareste tutoriale pe youtube si inveti, asa am invatat eu 3run si parkour (pk)