| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine sad, am o relatie de aproximativ 8 luni cu un baiat de 18 ani, eu 16..si in ultimul timp ne certam din motive stupide gen like-uri la poze, ca adoarme unul in timpul unei conversatii..si altele.el imi tot spune ca ma iubeste foarte mult, dar de fiecare data cand ne certam si ii spun cate ceva imi zice "ok", "cum vrei tu "..nu stiu ce sa mai zicsad voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Va certati pentru like-uri? Doamne in ce hal am ajuns cu facebook-ul asta. Vorbeste cu el, spune-i tot ce ai pe suflet si intreaba-l daca vrea sa strice o relatie asa de lunga si frumoasa pentru niste certuri stupide pentru like-uri si alte chestii.

| mona a răspuns:

Va certati din niste prostii minore, probabil e si gelos, vorbeste cu el si clarificati problema, mai lasa si tu de la tine...

| anaatha a răspuns:

Uite stiu ca e greu dar cred ca e cam stresat probabil are vreo problema orice om se comporta dintun motiv vorbeste cu el asa se rezolva o problema prin comunicare te pup