| PerfectAngel a întrebat:

Vreau sa ma amuz putin happy Ma ajutati?laughing

"Intrebarea fara raspuns (sau care necesita interventia Mamei Omida)
"Credeti ca o sa ma marit cu Gherghinel? El e cu patru ani mai mare decat mine si are un caine pechinez surd" "
Am ras mult cand am citit faza astalaughing
Ati mai intalnit intrebari de genul? chiar amuzante? Daca da, postatile aici link-ul si cea mai amuzanta va primi fundabig grin. Multumesclaughing Noapte buna TPU :*

3 răspunsuri:
| darkgirl58 a răspuns:

Crezi ca o blonda e cea mai proasta fiinta? Nu pentru ca nu s-a facut politist.

| PerfectAngel explică (pentru darkgirl58):

Vreau link de la intrebare depe TPU happy