| Jade28 a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Da! Vreau sa ma ingras. Stiu. Sunt o ciudata, dar sunt o ciudata foarte slaba.laughing)
Am 13 ani aproape 14 si am doar 35-36 de kilograme la 160 cm.
Deci ajutati-ma. Spuneti-mi ce vitamine sa iau sa fie masticabile deoarece eu nu pot inghiti pastilele laughing) sau spuneti-mi cum sa ma ingras.
Luati in considerare ca eu fac sport in fiecare zi.
Cine ma ajuta cel mai mult primeste fundita laughing)

6 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Tu vrei sa te ingrasi, eu vreau sa slabesc, hai ca e buna asta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 77Paul7718 a răspuns:

Asculta Jade zic eu sa nu fii fraiera scuze de expresie dar nu te pune pe prostiile alea de vitamine, stiu o fata are 18-19 ani si era foarte slaba la o varsta asemanatoare cu a ta si ai ei au bagat-o pe vitamine si acum are vreo 60-70 mai bine. Deci asculta sfatul meu si mai asteapta pana la varsta de 15-16-17 ani si daca vei fii la fel de slaba sa contactezi un medic. Dar NU te pune pe vitamine.
Toate cele bune, funda?

| GalaxyDiva a răspuns:

Buna si eu fac sport am cam aceeasi problema dar nu caut sa ma ingras ...organismul "se misca" mai bine fara celule grase. poate incerci sa pui masa musculara. sper ca te.am ajutat cat de cat

| GalaxyDiva a răspuns:

Buna si eu fac sport am cam aceeasi problema dar nu caut sa ma ingras ...organismul "se misca" mai bine fara celule grase. poate incerci sa pui masa musculara.Mananca ceva ce consta in carbohidrati mai mult decat normal. Sper ca te.am ajutat cat de cat.