| pwp a întrebat:

Buna TPU happy
vreau sa ma uit la un film(orice gen)
scrieti un nume si 3 argumente pentru care merita vazut.
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu iti recoand 3 filme:
1. the last song
E foarte frumos. Are tot ce ai vrea sa vezi intr-un film. Dragoste, drama, un pic de comedie, muzica. Tot ce vrei!
2. 17 again
E foaarte reusit, comedie, lectii de viata, si prezinta intoarcerea unui tata la varsta de 17 ani, asta intamplandu-se in viitorul in care el avea in jur de 50 de ani. Si ajunsese la aceeasi scoala cu copiii lui, ii ajuta sa treaca peste probleme, fiesa se indragosteste de el, etc. E foarte tare filmul! Mai ales ca joaca Zac Efron in rolul principalsmug
3. john tucker must die
E o super comedie, cu un baiat care statea cu mai multe fete deodata, si alea nu stiau. Si vine o fata noua si inteligenta in scoala, si o aranjeaza pe aia putin si o pun sa se intalneasca cu el sa-i franga inima ass cum le-a frant-o lor, si na aventurile ei de la intalnire si pataniile, merita vazut te asigur daca ai pofta de ras!happy
Sper ca te-am ajutat! Vizionare placuta!

9 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

What Dreams May Come-O iubire fără sfârşit, pentru că 1)este un film de dragoste cu o poveste emoţionantă care te va face să plângi, 2)actorii sunt foarte buni, 3)imaginile sunt superbe, un adevărat delir de culoare(scrie numele filmului pe Google imagini şi te vei convinge)

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Are you scared
1.e horror
2.mor oameni
3.trebuie sa te uiti

| ganeaa a răspuns:

Lucy ii un film indian dar e beton

| ioanaioana a răspuns:

1.Burlesque-e uun film despre o fata care isi indeplineste visul:de a canta si reuseste,e un film cu dragoste,dans si muzica, de fapt e un muzical, iti zic eu ca merita vazut

2.13 going on 30-e despre o adolescenta de 13 ani care vrea sa devina o femeie de 30 ani si urmatoarea zi se trezeste avand 30 ani,da pana la urma isi da seama ca si-o pierdut toti prietenii si regreta dorinta asta,e un film despre adolescenta,vise, iubire si cariera, merita vazut pentru ca e un film din care ai ce invata:sa ai grija la dorintele pe care ti le pui

| Tsunade99 a răspuns:

Reese Witherspoon - blonda de la drept 1 ( legally blonde)
blonda de la drept 2 (legally blonde 2)
blondele de la drept ( legally blondes)
Acestea sunt filmele mele preferate, in ele estevorbe despre o blonda, Reese Witherspoon, care incearca sa faca facultatea de drept dar este putin prea copilaroasa si nu invata bine. Ea este indragostita de un baiat, dar acel baiat spune ca nu-i place de ea pentru ca invata prost, in schimb, baiatului ii place de alta fata, bruneta care invata bine. Reese era foarte bogata si frumoasa, si cand ea a fost "avocatul" unei doamne invinovatita de catre fiica baiatului iubit ca lar fi ucis, insa Reese a vazut ca fiica lui mintea, deoarece a spus niste minciuni cand a dat-o pe doamna in judecata... Rezultatul final: Reese Witherspoon deveni cel mai bun avocat si invatase cel mai bine.
Acesta este de la filmul legally blonde 1. Merita vazut!

| Alina_9592 a răspuns:

Pai depinde de ce film doresti sa vizionezi...
uite mie imi place la nebunuie
"Al saptelea manuscris"...cate ceva despre el
"In urma cu 5000 de ani, o regina egipteana traieste o poveste de dragoste adulterina cu un comandant al armatei sale, iar rodul acestei legaturi este un baietel. Pruncul insa este luat de credinciosul eunuc Taita si lasat in grija apelor Nilului. Peste 5000 de ani, doi tineri egiptologi, Royan si sotul ei, descopera in mormantul reginei egiptene Lostris 10 manuscrise, iar in al saptelea dintre ele este descris locul in care se afla ascunsa comoara faraonului Mamose. Cei doi gasesc un copil misterios pe malul Nilului si il adopta"...

| Rinnelle a răspuns:

Wild Child
1) este pentru adolescenti si despre viata adolescentilor
2) iti atrage interesul deoarece este la fel ca viata noastra si probleme cu parintii
3) este o comedie si despre iubire...ahh.o sati placa

| FartsMaker a răspuns:

1)Pirates of Caraibean on Stranges Tides
2)The Hole
3)Scarry movie 4
1) ti-l sugerez pentru ca e nou
2) ti-l sugerez pentru ca e supertare si te sperie de iti ies ochi din orbiute
3)pentru ca e genul de groaza si comedie dar e cidat pentru ca asta e titlul "Comedie de groaza"

| lov343v3rally a răspuns:

Twilight!