| Giulia97Anna a întrebat:

Buna TPU vreau sa mai pun o intrebare de ce eu am sanii mai mici am 14 pe cand rudele si din partea mamei si a tatalui le au intre marisori di foarte mari? s-au trebuie sa mai astept? funda + vot, si celor care nu au primit funda le fac cinste cu un vot am devenit utilizator senior dar nu orice raspuns adica jignitor astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Ai dreptate, unele fete mostenesc sanii de la mame in special!
Insa, tu inca nu ai o varsta prea inaintata ca sa iti faci probleme in privinta asta
Ar trebui sa mai astepti putin si ai sa vezi ca o sa mai creasca, si inca foarte mult!
Mai este mult pana la 18-20 de ani, cand sanii inca tot cresc la unele fete!
Bafta!

| Giulia97Anna explică (pentru AlinaaAli):

Imi cer scuze dar nu te mai pot vota dupa ce-ti dau fundita iarta-ma am uitat de chestia asta

| AlinaaAli a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Stai linistita!
ma bucur ca am putut sa te ajut!

6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai depinde de varsta ta normal cresti pana la 18 ani deci daca ai sub 18 mai asteapta dar nu depinde parinti/rude deoarece poate nu ai mostenit aceea gena fiecare difera de celalalt

| AlinKun a răspuns:

Pai depinde de varsta ta normal cresti pana la 18 ani deci daca ai sub 18 mai asteapta dar nu depinde parinti/rude deoarece poate nu ai mostenit aceea gena fiecare difera de celalalta persoana

| viavo a răspuns:

Scuze nu sunt fata dar pot sa iti spun trupul nu se dezvolta la fel, nici in timp si nici in forma, recomandat in aceasta perioada sa ai un consum bine alimentat de vitamine calciu magneziu etc e foarte recomandat sa ai grija de sanatate pentru a nu i-ti afecta starea de dezvoltare a corpului poti sa te informezi mai mult despre perioada de pubertate pe :http://www.calificativ.ro/PUBERTATEA____VARSTA_MODIFICARILOR-a3619.html

| Andraandra_8595 a răspuns:

Pai eu zic ca mai trebuie sa astepti.cunosc fete care la 14 ani aveau pieptul plat, dar pe la vreo17 aveau marimea C la sutien...asa ca stai calma, mai au timp sa creasca:*