| AndreeaDiana9999 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Laptop. Bugetul maxim pe care il am este de 2000 lei.
Ce lapto-puri imi recomandati pentru: filme, pachetul office, muzica, facebook, diferitae documente, muzica si cateva joculete...
Alta intrebare: Licenta de windows la ce e buna? Adica daca o achizitionez si se strica windowsu/ se viruseaza mai e buna licenta?
Ofer Fundita la cele mai bune raspunsuri
P.S

3 răspunsuri:
| marionettetolife a răspuns:

ți-l recomand pe ACER ASPIRE E1-531 big grin

| AleCSanDruCF a răspuns:

Incearca-l pe asta : http://www.cel.ro/......-2gb-l/... chiar daca ai numai 2000 de lei buget, totusi merita un laptop ca asta, decat sa dai 2000 de lei pe unul mai slab de 2 ori ca asta mai pui ceva si n-o sa te dezamageasca!

| AndreeaDiana9999 explică (pentru AleCSanDruCF):

E foarte bun Laptop-ul, dar din pacate nu am bugetul necesar pentru a-l cumpara.