| moonlight1720 a întrebat:

Vreau sa slabesc. Va rog sa imi scrieti diete si ponturi. Cat mai detaliat. Multumesc!

3 răspunsuri:
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Si eu voiam sa slabesc si pot sa spun ca in 1-2 luni am slabit cam 6kg. Secretul este sa iesi cat mai mult pe afara, sa faci sport (macar la scoala daca faci, fa toata ora) si sa nu mai mananci asa mult ( mananci dimineata si cand vi de la scoala... eu asa fac si imi merge destul de bine)

| 666662222 a răspuns:

Draga mea, exista o cereala pe care nimeni nu a descoperit-o inca. Nu se stie de ea, dar face minuni. Si se numeste,, hrișcă". Mananci doar hrișcă, toata ziua, pana vezi ca incepi sa slăbești. Nu dureaza mult. Cam 2-3 zile. E foarte buna, fiarta cu lapte de soia imi place mie. Dar se poate pune si in preparate. Sărmăluțe cu hrișcă de exemplu, desi daca vrei sa slabesti repede si eficient, eu ti-as recomandao simpla. Pe punga sunt scrise instructiuni de preparare. Si cred ca se gaseste in orice magazin alimentar. Bafta cu slabitul! Si nu fac reclama la un produs scump, sau nu stiu ce pastila. Eu iti spun din proprie experiență.