| aculin a întrebat:

Vreau sa stiu ce se poate intampla daca mi-am batut prietena dar sa nu-i las ranii fizice cum ar fi sa o bag in spital.
Si acum parintii vrea sa depuna plangere pentru a 2 oara impotriva mea ca a mai fost odata o intamplare in care parintii au mintit ca sa ma bage pe mine in inchisoare ca sa scape ea de mine, dar nu au avut noroc pentru ca iubita nu au tinut cu ei...Si nici de data asta nu tine cu ei pentru ca am gresit amundoi, eu am batut-o pentru ca am prins-o cu altul in care eu si ea faceam 3 ani de relatie in octombrie 2013. si eu si cu iubita mea vrem tot impreuna sa fim si sa uitam intamplarea asta. P.S parintii sunt foarte incapatanatii

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Daca ai dat O DATA intr-o fata sau femeie, o sa dai mereu, in cazul in care nu incerci sa te gandesti, cum ti-ar fi tie daca te-ar bate cineva! Cel mai bine ar fi sa va despartiti si in cazul in care vei mai avea o relatie, sa fii constient de modul tau de a te comporta.Sunteti tineri, ea "prostuta"ca accepta lucrul acest, iar tu "badaran" ca faci lucruri de acest gen.Inchisoarea(desi mi-ar suride ideea),nu cred ca ar rezolva ceva,dar putina minte mai multa, cred ca da."Masculinitatea", superioritatea, nu asa se arata. Daca vrei, puneti fortele la incercare cu alti baieti si atunci sa vezi ce simti, pe pielea ta. Sper sa iei totul ca pe un sfat si nu ca un repros!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper din tot sufletul daca nu faci macar 1-2 ani de inchisoare sa te bata si pe tine Politia. Un barbat care da intro femei nu merita nimic decat bataie la randul lui.

| SimonaQs a răspuns:

Doamneee esti un animal. Cum sa iti bati iubita tu nu judeci ce faci. Ai creier de gaina baiatule. Ea ce sa mai zic e cam fraiera. Inghite ce spui tu si ce ii faci. NU parinti ei procedeaza foarte corect pentru ca nu vor ca fetei lor sa ii fie rau. Nu ai cum sa spui ca o iubesti daca o bati. Am o imagine urata in cap. Prietena ta ori o sa suporte la ceea ce o supui tu ori va pleca. Nu trebuie sa pui tu stapanire pe viata ei. A gresit asta e te-a inselat odata si tie ti se putea intampla asta. Poteai fi si tu sedus de alta.
Si daca prietena ta nu vrea sa spuna politiei ca ai agresat-o nu ti se va intamla nimic pentru ca ea va nega acest lucru. Dar oricum tu ai o problema. O sa fi si tu biciuit odata de Dumnezeu si o sa te doara mai tare.

(Scuze ca te-am jignit dar asta e adevarul )

Pa Pa happy

| aculin explică (pentru SimonaQs):

Ai dreptate. Dar un sfat acolo era bun... Stiu am gresit regret...dar nu pentru politie..ci pentru ea nu trebuia sa dau in ea chiar daca m-a inselat.

| SimonaQs a răspuns (pentru aculin):

Gandeste inainte sa actioneziwinking E cel mai bine

| GutuvanMorgan a răspuns:

>hahahh tinere, de fiecare data cand VEZI o femeie, adu-ti aminte, cand dai in ele nu vor ezita sa te insele si sa iasa la o tavaleala cu primul venit care vorbeste frumos cu ea si se tine de funduletul ei. O sa ti-o faca de fiecare data, fii marlan in continuare si vei fii nefericit tot restul vietii tale > felicitari tinere