| ionu0k9 a întrebat:

Buna TPU Vreau sa stiu daca pot sa rulez cateva jocuri cum ar fi (GTA4 Call Of Duty Modern Warfer2 si Assasin Cred 2) dau funda care raspunde aici am si o poza cu placa video si cu pc-ul meu )) http://imageshack.us/photo/my-images/197/unledins.png/

2 răspunsuri:
| razvanx3 a răspuns:

Nu poti pentru ca gta 4 si call of duty cer placa video de cel putin 512 mb si tu ai doar 254mb

| Rabit a răspuns:

Poti sa vezi daca iti merge vreun joc daca intri pe "Can run it ", selectezi jocul dorit si urmezi pasii. Acolo sunt toate jocurile pe pc din lume incearca! Sper ca te-am ajutat