| Andrada27LOVE a întrebat:

Vreau sa stiu daca telefoanele mobile se pot vopsi. Al meu e foarte zgariat ....Cum spuneam, as vrea sa stiu daca problema aceasta are solutie ...desigur, solutie care se poate rezolva in locuri specializate.Pe langa asta,as mai vrea sa stiu, aproximativ cat costa. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Amaryllis a răspuns:

Bună! Nu cred că se pot vopsi dar la majoritatea telefoanelor poți schimba carcasa. Du-te la un magazin specializat(Orange, Vodafone, Media Galaxy etc) și întreabă. Nu sunt foarte scumpe. Baftă!