| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca 'tratamentu' cu zeama de lamaie aplicat pe fata peste noapte are efect!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Depinde de ce tip de ten ai. Daca este uscat s-ar putea sa-i dauneze. Oricum si pentru tenul gras sau mixt ar trebui sa faci o masca in care sa mai adaugi si alte ingrediente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, daca te referi la inalbirea tenuluiwinking!

| ComatoseWine a răspuns:

Iti subtiseaza si sensibilizeaza tenul.Iti recomand sa nu faci astabig grin.Aceste tratamente facute in casa nu prea e bine sa le tii prea mult pe fata.CE e efect ai vrea sa obtii?

1.Pentru acnee-iti face pielea foarte fixa, ii da stralucire ca si cum ai avea o folie pe fata.NU are efect!

2.Pentru albire tenului-nu are efectul la fel de pronuntat ca apa oxigenatabig grin

| Resurrection a răspuns:

Pentru inalbirea tenului are efect.