| Didy_6899 a întrebat:

vreau sa va cer un sfat...stiu ca la varsta mea nu e adecvat dar as vrea sa va intreb cum as putea sa imi iau ochii de pe un baiat, pe care nici nu l-am bagat in seama pana acum, dar l-am ajutat recent sa fie din nou cu cea mai buna prietena, iar cand asa deodata am observat ca e simpatic.Cum sa fac sa scap de aceasta impresie? ajutor, dau funda si voturi crying

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu te mai gandesti,nu-ti poti pacali sentimentele, asta ca vrei tu! Macar din respect pentru prietena ta, incerca sa nu te mai gandesti la el.Sunt destui baieti, poate si mai simpaticihappy

1 răspuns:
| Gabrijel a răspuns:

Mai bine ai traduci in fata ce simti pentru el e simplu e usor si e placut